[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Stoły na wesele - okrągłe czy prostokątne?


Każda Młoda Para marzy o tym, aby to właśnie ich ślub i wesele były tymi wyjątkowymi i godnym zapamiętania wydarzeniami, nie tylko dla nich, ale również wszystkich zgromadzonych na uroczystości gości. Przygotowanie weselnego przyjęcia wiąże się z koniecznością podejmowania wielu kluczowych i czasem ciężkich do przewidzenia w skutkach decyzji. Bez wątpienia jedną z takich decyzji jest wybór stołów na wesele. Kwestia, która może wydawać się trywialna, powinna już zostać rozwikłana na wczesnym etapie organizacji, gdyż to właśnie ona będzie mieć wpływ choćby na wybór sali, sposób rozsadzenia gości, a także styl i wystrój pomieszczenia, w którym będzie odbywać się przyjęcie.


Zaproszenia ślubne czas rozesłać... O wyborze stołów na wesele pomyśl przed!

Niektórych mogłaby zdziwić ta kolejność zaproponowana przez nas w nagłówku. Jednak nie jest ona absolutnie przypadkowa, a uwarunkowana doświadczeniem. Zaproszenia ślubne warto bowiem rozsyłać, gdy podstawowe kwestie związane z organizacją weselnego przejęcia będą już ustalone. I to się tyczy również tego, jakie stoły na wesele ostatecznie wybierzemy. Czy zdecydujemy się na przyjęcie w tradycyjnym stylu, czy też zależy nam na czymś bardziej "amerykańskim" i nowoczesnym? Zastanówmy się nad plusami i minusami obu rozwiązań.


Zalety stołów tradycyjnych

Stoły tradycyjne - a więc prostokątne - to klasyka polskich wesel. I jest tak nie bez powodu. Sprzyjają one integracji biesiadników, którzy zasiadają w końcu przy jednym stole i mogą wspólnie uczestniczyć w zabawie. Stoły tradycyjne są rozwiązaniem bezpiecznym z kilku względów. Pasują one do praktycznie każdej sali weselnej. Co więcej, Para Młoda nie narazi się na krytykę - z powodu swoich innowacyjności - szczególnie starszej części zgromadzonych biesiadników. Stoły tradycyjne nie sprzyjają dzieleniu się biesiadników na grupy, a temu, aby wszyscy bawili się wspólnie. Nierzadko mimo waśni i niesnasek, jakie są między nimi. Na długich, prostokątnych stołach można umieścić więcej przekąsek, dań i napojów. Dużą zaletą stołów tradycyjnych jest również znacznie mniejsza trudność w przypisaniu gości do konkretnego miejsca. Co nierzadko może być sporym wyzwaniem przy stołach okrągłych.


Dlaczego warto wybrać stoły okrągłe?

Mimo, że stoły tradycyjne nadal królują na polskich salach weselnych, to coraz chętniej Pary Młode ulegają trendowi z Zachodu i życzą sobie na swoim przyjęciu stoły okrągłe. Urzekają one elegancją, dodają uroku stylizacji sali i można je pięknie przyozdobić. Zastosowanie stołów okrągłych odejmuje nam choćby jeden problem z głowy. Mianowicie to, kogo posadzić na najważniejszych pozycjach przy stole. Przy okrągłym stole wszyscy są sobie równi. Inną zaletą tego typu stołów jest duża swoboda poruszania biesiadników, czego nie można powiedzieć już o stołach tradycyjnych. Małe stoły okrągłe pozwalają nie tylko na bezproblemowe odchodzenie i podchodzenie do nich, ale również podawanie sobie potraw, jakie się na nich znajdują. Obsługa stołów okrągłych jest także dużo łatwiejsza dla kelnerów.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]