[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Format
Kolor
Motyw kwiatowy
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Ekologiczne zaproszenia ślubne

Ekologia to teraz bardzo modna i popularna dziedzina w kręgach społecznych. Przejawia się zarówno w wyborze jedzenia, jak i wyposażaniu czy dekorowaniu wnętrz. Dotarła także do branży ślubnej i cieszy się sporym zainteresowaniem. Jest odpowiedzią na potrzeby przyszłych Państwa Młodych, żyjących w zgodzie ze zdrowym stylem, ekologią i ochroną środowiska. W swojej ofercie mamy przyjemność zaprezentować niebanalne, ale bardzo nowoczesne i modne ekologiczne zaproszenia ślubne, które doskonale oddadzą w najpiękniejszym dniu dbałość o przyrodę. Te modele bez wątpienia świetnie sprawdzą się jako nietuzinkowy detal ślubu i wesela!

Aktywne filtry: Styl: Ekologiczne

Ślub w zgodzie z ochroną środowiska

W dzisiejszych czasach, ze względu na szybki rozwój wszystkich branży, w każdej sytuacji można zadbać o środowisko i zdrowy styl życia. Jednym z takich detali jest zaproszenie ślubne, które jednocześnie doskonale oddaje przyjazność przyszłych Państwa Młodych do przyrody i natury, jak i pełni rolę bardzo efektownego i estetycznego informatora gości o dacie i miejscu zaślubin. Takie produkty łączą w sobie pożyteczność i szlachetne korzyści z wyjątkowym designem oraz piękną dekoracją. W naszej ofercie posiadamy różnorodne, ekologiczne zaproszenia ślubne. Każde z nich wykonane jest z bazowego papieru eko, utrzymanego w naturalnym kolorze. Zaproszenia ślubne wzbogacone są dodatkowo o estetyczną okładkę z rozmaitymi motywami. Prezentujemy produkty zarówno w stylu rustykalnym, nawiązującym do romantyczności i delikatności, jak i bardziej z motywami botanicznymi, pięknie eksponujące zieloną roślinność. Detale i dekoracje wykonane są z materiałów ekologicznych, dzięki czemu można mieć pewność skutecznej ochrony środowiska. Dodatkowo, pozwalają na zaproszenie gości w sposób oryginalny, zaskakujący i niezwykle szlachetny!

Bardziej tradycyjne, naturalne i mniej formalne

Ekologiczne zaproszenia ślubne są nie tylko pozytywne pod tym względem, że pozwalają w doskonały sposób zadbać o środowisko i przekazać ten zwyczaj innym, ale przede wszystkim też dlatego, że całkowicie łamią formalną strukturę tego typu produktów. Przyjęło się, że informowanie gości o dacie i miejscu zaślubin powinno odbywać się z dbałością o każdy szczegół. Ekologiczne zaproszenia pozwalają na wprowadzanie naturalnego piękna. Doskonale nawiązują do klasyki i tradycji, zostawiając z dala nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Ich design jest niepowtarzalny, a jednocześnie bardzo prosty i naturalny. Cała estetyka ekologicznych zaproszeń ślubnych sprawia, że najpiękniejszy dzień w życiu przyszłych Państwa Młodych nabiera lekkiego i delikatnego charakteru. Elementy związane z ochroną środowiska i zdrowym stylem życia stały się bardzo efektownym i korzystnym motywem ślubnym, cieszącym się dużą popularnością.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]