[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Kolor
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Wizytówki na stół Glamour

Przepiękne wesele, które dopieszczone zostało z należytą starannością. Każdy element i szczegół jest już w pełni zaplanowany i wszystko zamówione. Będzie elegancko, luksusowo, a na pewno wyjątkowo. Brakuje jedynie winietek na stół, które informują gości o tym, w którym miejscu przy stole mają oni usiąść. Wizytówki na stół Glamour to niezwykle piękne z dostępnych dodatków, spośród których na pewno każdy znajdzie idealną propozycję na swój własny, wymarzony ślub.


Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz produkty, których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie!
Pełna paleta

Zastosowanie wizytówek na stół Glamour


Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy wizytówki nie stanowiły modnego rozwiązania na ślubach, zaproszeni goście niczym w chaosie próbowali znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce. Wiele zamieszania, niepotrzebnych nerwów. I po co to wszystko? Wystarczy zdecydować się na wizytówki na stół Glamour, by uchronić się przed tego typu sytuacjami.


Zazwyczaj Para Młoda organizując kwestię wesela, w dużej mierze poświęca sporą część czasu na stworzenie listy gości, a następnie na odpowiednie ich ustawienie przy stołach. Wiadomo, iż na weselu bardzo ważną rolę odgrywa towarzystwo. Ustawiając więc gości, należy w taki sposób ich dopasować, by każdy czuł się w swoim towarzystwie dobrze. Zazwyczaj osobno siedzi rodzina Pani Młodej, a osobno rodzina Pana Młodego. Razem sadzamy młodych gości, którzy mają wspólne tematy, znają się i z pewnością będą się wyśmienicie ze sobą bawić. Razem też sadzamy członków rodziny, którzy ze sobą są w bliskich relacjach i którzy na pewno chcieliby w tym dniu być blisko siebie. Wizytówki na stół Glamour idealnie pozwalają ukazać na stole wszystkie te informacje.


Zakup pięknych wizytówek na stół Glamour


Polecane Państwu niezwykle piękne w swym wykonaniu wizytówki na stół Glamour, stanowią rewelacyjny dodatek na stołach - znajdują się na nich imiona i nazwiska gości, którzy w danym miejscu mają usiąść. Wśród szerokiej oferty mamy dla Państwa kilka naprawdę niezwykłych propozycji, które kolorystyką, wzorem i samym wykonaniem można w pełni dopasować do wystroju sali, czy też wyglądu stołu weselnego.


Czasami szczegóły stanowią rzecz najważniejszą. To właśnie one pozwalają w ciekawy sposób udekorować konkretne miejsce, spełniając przy tym swoje zadanie. Na pewno wizytówki na stół Glamour takimi właśnie produktami są, i bez wątpienia warto na nie postawić, by w tym szczególnym i wyjątkowym dniu, wszystko mogło zostać dopięte na ostatni guzik, z pełnym profesjonalizmem i pełną nutą eleganckich rozwiązań.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]