[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Format
Kolor
Motyw kwiatowy
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Zaproszenia na Studniówkę

Studniówka 2025. Pozostało już tylko 100 dni do Matury? To świetna okazja na uroczysty bal szkolny. W naszej ofercie znajdziesz zaproszenia na studniówkę w różnym stylu: w odważnych ciemnych kolorach, bardziej klasyczne, rustykalne, eleganckie, humorystyczne, ze złoceniem, srebrzeniem, dekorowane pieczęciami z laku i inne. Każdy znajdzie dla siebie ciekawe rozwiązanie w interesującej kolorystyce i stylu.Piękne i oryginalne zaproszenia studniówkowe dla przyszłych Maturzystów


Czas spędzony w szkole średniej szybko mija, rozpoczynając naukę w ostatniej klasie zwanej klasą maturalną, warto jako grupa rozejrzeć się za zaproszeniami dla osób towarzyszących, nauczycieli i innych gości, które należy zaprosić na jedną z ważniejszych imprez, którą pamięta się przez całe życie. Są to niezapomniane chwile dla uczniów oraz dla grona pedagogicznego, jedni i drudzy przygotowują się za chwilę do bardzo ważnego sprawdzianu. Dla pedagogów - jest to podsumowanie ich kilkuletniej pracy z młodzieżą, wynik skuteczności nauczania. Dla uczniów - prawdziwy egzamin dojrzałości, obejmujący zakres całej wiedzy przyswojonej w szkole średniej w parze ze stresem i odpowiedzialnością za swoje czyny.


Wyjątkowe zaproszenia na 100-dniówkę


Produkcją papeterii na różne okazje zajmujemy się od wielu lat, wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością materiałów oraz wykonania, nie inaczej jest w przypadku zaproszeń na studniówkę, są to produkty klasy premium, gwarantujące satysfakcję oraz dumę z dokonanego wyboru produktu i producenta.
Wszystkim przyszłym maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości, niech wybór pięknych zaproszeń na studniówkę od sprawdzonego producenta będzie dobrą prognozą na dalsze drogi rozwoju, nauki i wychowania.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]