[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Winietki weselne Balance

Najmniejsze nawet dodatki i szczegóły bardzo często decydują o końcowym efekcie pożądanego dzieła. Jeśli aranżujemy swoje wesele, czy to samodzielnie czy z pomocą wykwalifikowanych w tym temacie osób, te drobne detale i szczegóły mają bardzo dużą moc. Jesteśmy przekonani o tym, że winietki weselne Balance stanowią jedną z tych propozycji, jakie na pewno należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o ich zastosowanie i doskonały wygląd.

Wysoka jakość winietek weselnych Balance

Pragnąc postawić na produkty z najwyższej półki czyli takie, które łączyć będą w sobie piękno, funkcjonalność i oczywiście jakość, nie sposób nie przejść obojętnie obok winietek weselnych Balance, które pod każdym względem stanowią najlepszy z możliwych wybór dla wszystkich Nowożeńców i ich zaproszonych gości.

Oferowane produkty wykonane zostały ze szlachetnego papieru z zastosowaniem dekoracyjnych rozwiązań i z dodatkami, które wyśmienicie mogą wkomponować się w wystrój sali weselnej, ubioru Państwa Młodych, czy też samego charakteru przyjęcia weselnego. Winietki weselne Balance to delikatność, ale zawarta w niezwykle eleganckim stylu. Jeśli właśnie tego pragniecie na swoim weselu, na pewno w wachlarzu naszych produktów znajdziecie idealną propozycję właśnie dla siebie.

Dekoracja dla stołu i praktyczne zastosowanie winietek weselnych Balance

Stół weselny jest jedną z najbardziej istotnych części sali. To przy nim siedzą najważniejsi tego wieczoru - Państwo Młodzi oraz wszyscy ich zaproszeni goście. Bez wątpienia w przypadku zastosowania dodatków na stół, winietki weselne Balance stanowią bardzo dobry wybór dla wszystkich zaproszonych gości. Są one zarówno piękną dekoracją dla samego stołu, jeśli odpowiednio skompletujemy je z całością, ale stanowią również i takie rozwiązanie, które pozwala gościom szybko trafić na swoje miejsce przy stole.

Nasze winietki weselne Balance dopieszczone są z największą starannością. Dekoracyjny papier, kolorowe tasiemki i niezwykle piękne dodatki. Bez względu na to, na jaki produkt Państwo postawią, każda z naszych propozycji jest produktem wyśmienitym w każdej możliwej kwestii.

W winietkach na stół z serii BALANCE użyto charakterystyczny dla tej grupy produktów dekoracyjny papier o pięknej, głęboko tłoczonej fakturze.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]