[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Kolor
Motyw kwiatowy
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Srebrne wizytówki na stół

Stół weselny to miejsce do wspólnych konwersacji oraz odpoczynku po szaleństwach na parkiecie. Umożliwia poznanie siebie nawzajem, dzielenie się wzniosłym nastrojem ślubu oraz swobodne dyskusje z osobami nam znanymi, i tymi dopiero co spotkanymi. Stworzenie jak najbardziej komfortowego miejsca, które zachwyci swoim wyglądem, nie jest takie proste. Chyba że zaufasz prostemu rozwiązaniu, jaki oferują winietki.
Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz produkty, których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie! Pełna paleta

Aktywne filtry: Kolor: Srebrny

Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz więcej produktów, w których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie!

Radość weselnej uczty

Wesele to czas, by radować się razem z Młodą Parą i dzielić tą radością z osobami wokół siebie. Najlepiej w ten najbardziej ciepły i lekki sposób. Pozbycie się stresu z powodu siedzenia obok obcej osoby podczas wesela może przynieść sporo ulgi. Zdarzają się sytuacje takie jak zapomnienie imienia, jeśli poznajesz zbyt dużo osób na raz, lub bardzo dawno nie miałeś z tą osobą kontaktu - a ten dawny i tak był tylko ulotny. Winietki pozwalają błyskawicznie zorientować się w sytuacji i uniknąć niezręcznych sytuacji towarzyskich, nie pozwalając Twoim gościom stresować się z powodu takich wydarzeń.

Taniec jest jedną z nieodłącznych części zabaw. Odchodząc od weselnego stołu można łatwo zapomnieć, w którym miejscu się siedziało, a zajęcie czyjegoś miejsca jest dość niezręczne. Tutaj znów z pomocą przychodzą winietki. Wyraźny napis na karteczce pozwala stworzyć miejsce, w którym Twoi goście poczują się wyjątkowo swobodnie i nie będą czuli skrępowania przed poruszaniem się po całej sali, czerpiąc pełną satysfakcję z przebiegu wesela. To sposób na stworzenie przyjęcia idealnego!

Stylowy stół w kolorach srebra

Srebro to kolor rycerski i szlachetny, wywodzący się od drogocennego kruszcu znanego i popularnego w naszym życiu codziennym. Barwie tej przewodzi spokój, wsparcie i romantyzm dawnych, rycerskich tradycji. Zaproszenie jej do weselnego stołu nada elegancji całemu wystrojowi, zakrapiając go nutą szlachetności.

Srebro doskonale prezentuje się z każdym kolorem. Na tłach ciemniejszych ładnie się wyróżnia, wyciągając najlepsze walory z ozdób, zaś na jasnych nabiera swojej delikatności i jednocześnie stanowi piękny wkład w otoczenie, nie zlewając się z nim. Dzięki swojej uniwersalności pasuje również do każdego stylu, czy to nowoczesnego, vintage, klasycznego czy jakiegokolwiek innego. Możesz wprowadzić srebrne winietki na swój stół bez obawy, że nie będą się komponowały z całością. Dzięki bogatemu wyborowi projektów na naszej stronie internetowej na pewno znajdziesz ten, który zachwyci ciebie i Twoich gości.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]