[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Format
Kolor
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Humorystyczne zaproszenia ślubne

Ślub i uroczystość weselna to najszczęśliwszy dzień w życiu przyszłych Państwa Młodych. Niezwykłą radość i ogromny entuzjazm można już podkreślić od samego początku przygotowań za pomocą humorystycznych zaproszeń ślubnych. Są bardzo oryginalnym i wyjątkowym sposobem na poinformowanie gości o dacie i miejscu całej ceremonii, która cieszy się coraz większą popularnością. Te zaproszenia potrafią wywołać uśmiech na twarzy i sprawić, że najpiękniejszy dzień w życiu Narzeczonych nabierze jeszcze więcej kolorytu i niepowtarzalnego klimatu. W naszej ofercie można znaleźć bogaty wybór modeli, które charakteryzują się żywymi barwami, ciekawymi wzorami i nietuzinkową stylistyką.

Aktywne filtry: Styl: Humorystyczne

Podziel się niepowtarzalnym szczęściem ze swoimi gośćmi

Humorystyczne zaproszenia ślubne są nie tylko elementem, który informuje gości o całej ceremonii, ale także doskonałym sposobem na podzielenie się z nimi swoim ogromnym szczęściem. Posiadają o wiele mniej formalny charakter, dzięki czemu są przyjemniejsze i zabawniejsze w odbiorze. Pozwalają na podkreślenie ważności ceremonii ślubnej w zupełnie inny sposób, alternatywny dla zwyczajnych, konwencjonalnych zaproszeń. Prezentowane przez nas modele produktów pełnią rolę dekoracyjnych elementów, zarówno o charakterze zabawnym, jak i wyjątkowo wesołym. Producenci przy skupianiu się na humorystyce zaproszeń ślubnych nie zapomnieli także o ich estetyce i ciekawym designie. Każde z proponowanych przez nas produktów wyróżniają elegancją i ciekawą stylistyką. Posiadamy humorystyczne zaproszenia ślubne zarówno utrzymane w stonowanych barwach bieli i czerni z akcentami w wielu innych odcieniach, jak i modele w bardziej żywych barwach. Prezentowane produkty wyróżniają się bardzo zabawnymi i ciekawymi wzorami, przedstawiającymi przyszłą Parę Młodą za pomocą kreskówki bądź wesołego rysunku. Proponujemy oryginalne, eleganckie i jednocześnie humorystyczne zaproszenia ślubne w formie pojedynczego blankietu, stylizowanego na drewnianą deskę. Takie modele produktu na pewno wzbudzą zachwyt wśród gości ze względu na niebanalność i wyjątkowość!

Zabawa ze ślubną elegancją

Humorystyczne zaproszenia ślubne nie tylko bawią, ale przede wszystkim w wyjątkowy sposób informują gości o całej ceremonii. Po zaślubinach i weselu staną się uroczą i wesołą pamiątką, pełniącą rolę najlepszego wspomnienia. Zaproszenia o zabawnym i wesołym charakterze odchodzą od tradycyjnych konwenansów, wprowadzając nowoczesne trendy. Ślub uznawany jest za najpiękniejszy dzień w życiu przyszłych Państwa Młodych, dlatego warto od samego początku podkreślić pełnię szczęścia i radości. Dodatkowo, humorystyczne zaproszenia są jednym z najbardziej oryginalnych motywów i stylów, którym można się kierować przy całej aranżacji i organizacji ceremonii. Rozweseli gości i wprowadzi przyjemną atmosferę. Producenci tych nietuzinkowych zaproszeń ślubnych idealnie łączą w nich humor i niepowtarzalną estetykę, co doskonale ze sobą współgra. Postaw na zabawę i rozwesel swoich gości już od pierwszych detali!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]