[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Format
Kolor
Motyw kwiatowy
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Zaproszenia na ślub z eukaliptusem

Zaproszenia na ślub z eukaliptusem to dość oryginalna, lecz jednocześnie interesująca propozycja, którą warto wziąć pod uwagę przygotowując ceremonię zaślubin. Zielone liście tej rośliny z pewnością ożywią papeterię, tworząc charakterystyczny klimat, który można uwzględnić także w innych aspektach tej wyjątkowej uroczystości. Botaniczny charakter eukaliptusa bardzo dobrze odnajdzie się jako element wystroju sali weselnej, chociażby zdobiąc stoły nakryte białymi obrusami.

Eukaliptus jako nawiązanie do stylistyki wesela

Zaproszenia ślubne, na których widnieje eukaliptus bez wątpienia zwrócą uwagę wszystkich zaproszonych osób, które docenią ich wyjątkowy charakter. Wkraczając w związek małżeński i jednocześnie rozpoczynając nowy etap w swoim życiu, Państwo Młodzi powinni zgodnie wyrazić swoją wolę i przedstawić ją już w momencie wybierania zaproszeń na ślub. Umieszczony na nich print ma odzwierciedlać wspólne poczucie estetyki oraz nawiązywać do zainteresowań i klimatu zbliżającej się uroczystości weselnej.

Eukaliptus jest rośliną wywodzącą się głównie z kontynentu australijskiego i kojarzoną przede wszystkim z głównym źródłem pożywienia torbaczy, zwanych potocznie misiami koala. Jednakże ze względu na kształtną formę liści oraz na stonowany odcień zieleni bardzo często wykorzystywany jest on przez florystów do przygotowywania różnego rodzaju wiązanek i bukietów. Tym samym eukaliptus używany jest do tworzenia ślubnych kompozycji bukietowych, w których zawarte są głównie takie kwiaty, jak piwonie, czy róże. Jednocześnie stwarza on dla nich niezwykle szlachetne tło, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Zaproszenie z motywem eukaliptusa

Zaproszenia ślubne z umieszczonym na nich motywem eukaliptusa mogą wyrażać również pewne ukryte znaczenie, które zrozumiałe jest jedynie dla nielicznych osób, znających się na symbolice drzew i krzewów. Otóż eukaliptusowe liście symbolizują nie tylko ochronę przed złem, ale także obfitość, dzięki czemu przyszli małżonkowie rozpoczną nowy etap swojego życia pod znakiem pokoju oraz dobrobytu. Ponadto eukaliptus jest pewnym naturalnym łącznikiem – łańcuchem świadczącym i przypominającym o trwałości oraz nierozerwalności sakramentu małżeństwa.

Zaproszenia na ślub z eukaliptusem to wyraz pierwotnych uczuć, które z czasem ulegały pogłębieniu do tego stopnia, że w końcu rozwinęło się z nich coś pięknego i mocnego. Zielone liście eukaliptusa idealnie komponują się zwłaszcza z jasnym tłem, w kolorze bieli lub kremu. Mogą one zostać umieszczone w narożnikach zaproszenia lub formować się w obramowanie, wewnątrz którego będą widniały nazwiska Młodych oraz data wstąpienia w związek małżeński. Dodatkowo eukaliptus może występować na zaproszeniach w towarzystwie kwiatów, takich jak wspomniane wcześniej piwonie, czy róże. Niezależnie od tego, na jaką opcję zdecydują się przyszli Państwo Młodzi, wizytówki ich przyszłych zaślubin w formie zaproszeń będą prezentowały się naprawdę wytwornie i elegancko. Eukaliptusowe liście działają pobudzająco oraz odświeżająco, co przekłada się na kreatywność i finalny look ślubnych zaproszeń.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]