[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Format
Kolor
Motyw kwiatowy
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Proste zaproszenia ślubne

Prostota i minimalizm to teraz bardzo nowoczesne trendy w całym dekoratorstwie, które doskonale odnalazły się także w branży ślubnej. Obie cechy charakterystyczne w różnorodnych aranżacjach uznawane są za gwarancję elegancji i luksusu. Moda ustala najnowocześniejsze trendy zgodnie z przekonaniem: mniej znaczy więcej. To słynne zdanie przejawia się także w zaproszeniach ślubnych, w których prostota też jest bardzo atrakcyjnie postrzegana. W naszej bogatej ofercie prezentujemy modele, charakteryzujące się minimalizmem i uniwersalnością. Proste zaproszenia ślubne wyróżniają się tym, że pasują do wszystkich motywów ślubnych i zapewniają ponadczasowość. Są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prostotę i nie mają konkretnie sprecyzowanego stylu ceremonii.

Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz produkty, których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie! Pełna paleta

Aktywne filtry: Styl: Proste


W zaproszeniach ślubnych mniej znaczy więcej!

Nowoczesne trendy ślubne odchodzą już od przepychu i bogactwa, stawiając na minimalizm. Dzięki temu detale takie jak zaproszenia stają się przede wszystkim eleganckie, luksusowe i wyjątkowe. Zyskują wiele walorów estetycznych, kierując się wyłącznie jednym motywem bądź zdobieniem. Oferowane przez nas proste zaproszenia ślubne wyróżniają się zróżnicowanymi rozmiarami i rozmaitymi wzorami. Prezentujemy modele z minimalistycznymi motywami, takimi jak kolorowe kompozycje kwiatowe, zabawne rysunki kreskówkowe, romantyczne zdobienia koronkowe oraz faktury zarówno w stylu ludowym, jak i botanicznym.

Każde z prostych zaproszeń ślubnych charakteryzują się niewielkimi akcentami różnych detali, które dzięki elegancji i wyjątkowości stanowią wiodący i dostateczny element całej karty, informującej przede wszystkim o dacie i miejscu zaślubin. Prezentowane przez nas modele produktów dzięki prostocie są ponadczasowe i uniwersalne. Bogata oferta prostych zaproszeń ślubnych umożliwia szeroki wybór, gwarantując szybkie i zdecydowane podjęcie decyzji o wyjątkowym detalu.

Proste znaczy przejrzyste i czytelne

Oferowane przez nas proste zaproszenia ślubne z minimalistycznymi zdobieniami zachwycają nie tylko walorami estetycznymi i elegancją, ale przede wszystkim są łatwe i przyjemne w odbiorze dla gości. Pozwalają na przejrzyste i widoczne treści, które mają informować o najważniejszym dniu w życiu przyszłej Pary Młodej. Minimalistyczne wzory i zdobienia wyłącznie dodają uroku i wzbogacają design całego zaproszenia, ale w żaden sposób nie zaburzają jego przekazu.

Data i miejsce ceremonii w prostych modelach produktów są idealnie wyeksponowane, dzięki czemu goście są perfekcyjnie poinformowani. Przejrzystość i czytelność łączy się z wyjątkową estetyką, tworząc eleganckie i uniwersalne zaproszenia, idealny na każdy ślub!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]