[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Kolor
Styl
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Miodki dla gości komunijnych

Podziękowania dla gości uczestniczących w przyjęciu lub bankiecie z okazji Pierwszej Komunii Świętej mogą być dopasowane do zaproszeń oraz pozostałych elementów papeterii. Zdecydowanie polecamy wybór dodatków dopasowanych do zaproszeń, dzięki temu całość tworzy piękną linię produktów współgrających ze sobą. Miodki ucieszą każdego obdarowanego gościa i pozostaną we wspomnieniach tak pięknie zorganizowanego przyjęcia.Upominki dla gości z okazji I Komunii Świętej Twojego dziecka w formie miodków z personalizowanym wieczkiem


Słoiczki z miodem dla gości - przemiłe, słodkie upominki, które można ustawić na stołach, dziękując gościom za przybycie. Miodki w słoiczkach są odpowiednio spersonalizowane i są dopasowaną częścią papeterii.


Podaruj swoim gościom zdrowy polski miód


Miód pochodzi z polskiej pasieki rodzinnej o wielopokoleniowej tradycji, naturalny, nektarowy, polski miód pszczeli. Z każdym rokiem rośnie świadomość społeczeństwa w zakresie zdrowego żywienia, jest to też swego rodzaju moda i trend. Wszyscy chcielibyśmy się cieszyć dobrym zdrowiem, dlatego coraz częściej zwracamy uwagę na to co jemy. Miód jest złotym środkiem godzącym miłośników "słodkiego" z wielbicielami zdrowego żywienia, bardzo pozytywnie wpływa na odporność organizmu, spożywany regularnie wzmacnia ją przez cały rok, dzięki niemu łatwiej funkcjonować z dobrym samopoczuciem i wigorem.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]