[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
Serdecznie witamy w naszym sklepie internetowym z elegancką papeterią ślubną oraz weselną najwyższej jakości gwarantowaną przez JDSTYLE - producenta eleganckich i oryginalnych zaproszeń ślubnych oraz dopasowanych do nich dodatków weselnych jak winietki na stół, zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości na weselu w formie pięknych pudełeczek na słodycze, karty menu na stoły, księgi wpisów gości weselnych, plan stołów weselnych, pudełka na koperty z życzeniami od gości, pudełka na ciasto.

Jesteśmy firmą z ponad 17-letnim doświadczeniem w produkcji papeterii ślubnej, najwyższym naszym priorytetem jest jakość, która jest weryfikowana na każdym etapie produkcji. Nasze produkty są oryginalne, zaprojektowane przez nas i oferowane wyłącznie na stronie www.jdstyle.pl. Jeżeli poważnie traktujesz swoich gości i oczekujesz podobnego traktowania wybierz sprawdzonego producenta papeterii na ślub, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Naprawdę warto podkreślić jak bardzo wyjątkowym dniem jest dla Ciebie dzień Twojego Ślubu, wybierz naszą ofertę, która gwarantuje satysfakcję, zadowolenie i dumę z papeterii ślubno-weselnej, która będzie współtworzyć niepowtarzalny klimat tej uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pięknych i eleganckich zaproszeń ślubnych i dodatków weselnych skatalogowanych w kolekcjach w naszym sklepie internetowym.

Mamy też swoją propozycję dla firm, które chciałyby poprawić i ocieplić swój wizerunek w oczach kontrahentów, piękne kartki świąteczne z logo Twojej firmy i serdecznymi życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, które z pewnością wpłyną pozytywnie na dalszą współpracę.


zespół JDSTYLE.PL


Dane rejestracyjne firmy:

JDSTYLE Jolanta Kubacka
ul. Zielona 16A
62-230 Witkowo
NIP: 947-190-72-53
REGON: 100435195
powiat gnieźnieński
woj. wielkopolskie

Certyfikat firma godna zaufania elite
Certyfikat firma godna zaufania-medale

Certyfikat Firma godna zaufania 2021

Certyfikat firma godna zaufania 2020Certyfikat firma godna zaufania 2019

Certyfikat jakości pobieramy się 2018

Certyfikat firma godna zaufania 2018Certyfikat firma godna zaufania 2017Certyfikat firma godna zaufania 2016Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych 2019r.Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych 2018r.Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych 2017r.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]