[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Informacje, które warto przekazać gościom przed weselem


Goście weselni są niezwykle ważną częścią przyjęcia weselnego. Nic też dziwnego, że Państwo Młodzi starają się zapewnić im ciekawe atrakcje i komfortowy pobyt. W związku z tym przy wręczaniu zaproszeń, warto przekazać gościom weselnym wszystkie niezbędne informacje, tak by czuli się oczekiwani i mile widziani na przyjęciu.


Podstawowe informacje o uroczystości

Najważniejsze informacje związane z uroczystością powinny znaleźć się naturalnie w zaproszeniu przekazywanym gościom. Do nich można zaliczyć przede wszystkim miejsce i datę ślubu, a także miejsce gdzie będzie odbywało się przyjęcie weselne. Jeśli Państwo Młodzi planują organizację poprawin, warto zaznaczyć to również w treści zaproszenia. Oprócz tego w zaproszeniu można zamieścić delikatną sugestię dotyczącą prezentów.


Elementy organizacyjno-logistyczne

Wiele narzeczeństw zapomina poinformować swoich gości o szczegółach związanych z organizacją pewnych elementów ślubu i wesela. Do standardów wesela zalicza się aktualnie zorganizowanie transportu lub noclegów dla gości weselnych. Warto mimo wszystko potwierdzić gościom takie informacje, tak by byli pewni, że nie muszą rezerwować noclegów w hotelu na własną rękę.


Problem z lokalizacją

Jeśli miejsce, w którym organizowany jest ślub lub wesele jest problematyczne, wówczas warto dołączyć do zaproszenia mapkę dojazdu. Natomiast, by nie burzyć efektu pięknie dobranych zaproszeń warto przy wręczaniu zaproszenia dokładnie wytłumaczyć gdzie znajduje się miejsce uroczystości lub wręczyć oddzielną kartę z mapką dojazdu.


Osoba kontaktowa

Bardzo dobrym pomysłem jest wyznaczenie kogoś z bliskich znajomych lub z rodziny na osobę kontaktową w dniu uroczystości. Nie ma bowiem nic bardziej stresującego, niż najbliższa rodzina, która dzwoni po wskazówki dojazdu do Państwa Młodych. Takich sytuacji lepiej unikać, tym bardziej, że Państwo Młodzi w dniu swojego ślubu powinni być zrelaksowani i skupieni przede wszystkim na sobie.


Black tie czy casual?

Coraz bardziej popularne staje się organizowanie tematycznych przyjęć ślubnych. Niekiedy przyjęcie weselne jest imprezą w stylu lat 60, ekskluzywnym przyjęciem, garden party lub wiejską biesiadą. Poinformowanie swoich gości o tym, że wesele będzie miało motyw przewodni z pewnością ułatwi podjęcie decyzji przy wielu dylematach związanych z doborem odpowiedniej garderoby.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]