[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Księga gości w niestandardowym wydaniu


Po ślubie i przyjęciu weselnym nowożeńcom pozostają wspaniałe wspomnienia, album ze zdjęciami lub nagranie z przebiegu wszystkich uroczystości. Wspaniałą pamiątką, z tak ważnego wydarzenia w życiu, jest niepowtarzalna księga gości z wpisami zaproszonych gości. Taka pamiątka jest tym bardziej wartościowa, jeśli przybiera niestandardową formę.


Wyjątkowe wspomnienia w formie dekoracji

Księga gości prezentuje się wspaniale zwłaszcza, jeśli pasuje do wystroju całej sali lub do wybranego motywu przewodniego. Wykonana z podobnych materiałów co zaproszenia, z akcentami nawiązującymi do winietek czy menu weselnego, stanowi idealne uzupełnienie dekoracji weselnych. Oprócz wspaniałych wpisów od najbliższych, po które w każdej chwili można sięgnąć, jesteśmy w stanie również zachować cząstkę dekoracji z tego dnia.


Pamiętaj! By księga gości była bardziej spersonalizowana, na jej okładce warto zamieścić datę ślubu oraz imiona nowożeńców.


Ciągle żywe wspomnienia

Wpisy do księgi gości nie muszą być standardowe. Bardzo modnymi rozwiązaniami na przyjęciach weselnych są fotobudki, które na bieżąco drukują zdjęcia. Zabawne fotografie mogą być doskonałym wzbogaceniem wpisu najbliższych do księgi. Dzięki temu księga gości będzie wyjątkowa i pełna wspomnień.


Czy wiesz, że… Księgę gości można wykonać również samodzielnie. Niemniej jednak warto mieć na uwadze fakt, że tego typu pamiątki mają przetrwać lata. Z tego względu księgi gości dostępne w sprzedaży, wykorzystują wysokogatunkowy papier, a do samego wykonania przykłada się dużą staranność i dbałość o każdy szczegół.


Coraz częściej na przyjęciach weselnych można spotkać się z możliwością wpisania kilku ciepłych słów dla nowożeńców do księgi gości. Dzięki możliwości wpisywania się do księgi, zaproszeni goście mogą podzielić się wzruszeniami, przeżyciami, a także życzeniami z Parą Młodą. Co więcej sięganie po wpisy z księgi gości w dowolnym czasie, na nowo rozbudza wspomnienie wspaniałego i wyjątkowego dnia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]