[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Zaproszenia ślubne - inspiracje i trendy


Zaproszenia ślubne - inspiracje i trendy

Organizacja wesela z całą pewnością nie jest łatwym zadaniem i łatwo jest coś przeoczyć czy też o czymś zapomnieć. Jeśli jednak nie wybierzemy i nie wyślemy zaproszeń, to na próżno jest się spodziewać tego, że ktoś się pojawi we właściwym miejscu i o konkretnej godzinie na przyjęciu weselnym. Chociaż wybór zaproszeń jest czymś przyjemnym, to wbrew pozorom niekoniecznie musi być to czymś prostym do wykonania. Dlaczego? Otóż obecnie mamy do dyspozycji szereg ciekawych zaproszeń ślubnych, gdzie jedne są piękniejsze od drugich. Zdecydowanie się na te konkretne może zatem okazać się niemałym dylematem. Niektórzy stawiają na tradycyjne rozwiązania, a drudzy pragną się wyróżnić i wybierają zaproszenia, które zapadną w pamięć. Na co się zatem ostatecznie zdecydować?


Wybieramy zaproszenia na ślub

Zamówienie pierwszych lepszych zaproszeń na ślub z całą pewnością nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ich wybór nie jest wbrew pozorom czymś banalnym, jak to niektórym mogłoby się wydawać. Zaproszenia ślubne stanowią wizytówkę całej uroczystości i powinny one nawiązywać do stylu wesela i najlepiej również odzwierciedlać poczucie humoru młodej pary. Znaczenie ma nie tylko to, co znajdzie się w środku zaproszenia na ślub, ale również jego walory estetyczne. Istotne są rodzaj papieru, kolor, czcionka i dodatki. Wybór zaproszeń powinien mieć miejsce z dużym wyprzedzeniem czasowym. Decyzję powinno się podjąć już na trzy do czterech miesięcy przed planowaną datą ślubu. Najlepiej jest zamówić próbki wybranych zaproszeń, aby widzieć dokładnie, jak będzie się prezentował wydruk w rzeczywistości a nie na ekranie komputera, jeśli zamawia się zaproszenia w sklepie internetowym. Oprócz zaproszeń, gdzie wszystkie dane zostaną wydrukowane, możliwe jest również wybranie wersji bez druku danych gości i wtedy trzeba imiona i nazwiska gości wpisać ręcznie.


Zaproszenia tradycyjne

Klasyczne zaproszenia mają pastelowe barwy czy też monochromatyczne kolory. Występują one najczęściej w odcieniach beżu, złota. Jeśli chodzi o czcionkę, to zwykle jest ona prosta w treści zasadniczej i ozdobna dla imion i nazwisk, a papier gładki w różnych odcieniach lub bardziej ozdobny, fakturowany czy perłowy. Na tradycyjnych zaproszeniach mogą znaleźć się dodatki w postaci kryształków, pereł czy tasiemek. Ciekawą opcją są zaproszenia na ślub z koronką, które są strzałem w dziesiątkę w przypadku przyjęć weselnych urządzanych w stylu retro/vintage. Jako, że sama koronka stanowi już ozdobę, nie potrzebują one dodatkowych dekoracji oprócz jakiś drobnych elementów w postaci np. niedużej perełki. Bardzo modne są zaproszenia ślubne z motywem serca, ale w ich przypadku należy uważać na tandetność. Z całą pewnością należy wystrzegać się zbędnych ozdobników w postaci np. motylków, ważne jest, aby nawet w przypadku prostych wzorów zachować poczucie smaku.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]