[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Jak wybrać odpowiednie winietki ślubne?


Jak wybrać odpowiednie winietki ślubne?

Winietki na ślubnych stołach z całą pewnością nie stanowią wyłącznie dekoracji. Takie niepozorne karteczki są w stanie znacząco ułatwić organizację wesela. Przypominają one wizytówki, na których znajdują się imiona i nazwiska poszczególnych gości. W ten oto sposób można uniknąć gorączkowego zajmowania miejsc po wejściu do sali weselnej, gdyż zostały one już z góry ustalone i nie trzeba stresować się tym, że nie usiądzie się obok swoich krewnych czy znajomych. Dlaczego warto zainwestować w winietki i jak wybrać te odpowiednie?


Czy warto zdecydować się na winietki na stół?

Nie każdy inwestuje w winietki na stół i nie jest to czymś koniecznym, jednakże wówczas oprawa weselna zyskuje charakteru. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że winietki ślubne nie pełnią jedynie funkcji dekoracyjnej. Są one niezwykle pomocne, jeśli chodzi o rozsadzenie gości według odgórnie przyjętego planu. Bez winietek z imionami zaproszonych gości może dojść do tego, że po wejściu na salę, zapanuje chaos i każdy będzie nerwowo zajmować najlepsze według niego miejsce. Nie każdy chce przecież znaleźć się wśród zupełnie obcych mu osób przy stole. Może nawet zdarzyć się tak, że zabraknie wolnych miejsc obok siebie i małżeństwo nie będzie mogło usiąść obok siebie. Inwestując w winietki ślubne, można zatem uniknąć przysłowiowego wyścigu gości do stolików. Dzięki ustaleniu miejsc, nie będą oni musieli również stresować się tym, że ktoś zajmie im miejsce podczas trwania uroczystości. Nie trzeba chyba nikomu mówić tego, jak bardzo krępujące mogłoby być zwrócenie komuś uwagi czy też poproszenie go o to, aby przesiadł się dalej. Zakup winietek gwarantuje uniknięcie tego typu nieprzyjemnych sytuacji, które niepotrzebnie zakłóciłyby przebieg imprezy. Każdy z gości będzie mógł usiąść koło rodziny czy znajomych. Jest to też pewność, że nikt przez przypadek nie zostanie pominięty. Winietka ślubna stanowi także dodatkową ozdobę stołu i jest pewnego rodzaju sygnałem dla kelnera (np. inne menu dla wybranych osób). Decydując się na winietki ślubne, można lepiej zapanować stół główny i rozplanować całą salę.


Wybór winietek ślubnych

Wybierając winietki na ślub, najlepiej jest kierować się tematyką przyjęcia. Chodzi tutaj o zadbanie o spójny styl. Zaleca się zakup winietek, które będą podobne stylem do zaproszeń ślubnych albo chociaż aby miały one podobne motywy dekoracyjne i kolorystyczne. Do wyboru są zarówno winietki poziome jak i pionowe, ale najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wersja pozioma, chociaż te pionowe są lepiej widoczne na stole. W celu zaoszczędzenia czasu warto spersonalizować winietki już na etapie ich zamawiania, dzięki czemu będą prezentować się profesjonalnie i elegancko oraz nie będzie trzeba wypełniać ich ręcznie. Po wybraniu rodzaju i wzoru winietek, przychodzi czas na wybór czcionki. Treść znajdująca się na winietkach powinna być czytelna i dobrze widoczna już z daleka.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]