[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Zaproszenia ślubne - jak i kiedy wręczać?


Niektórzy powiadamiają o ślubie i weselu tylko telefonicznie czy też mailowo, jednakże większość osób decyduje się na wysłanie zaproszeń ślubnych czy wręczenie ich osobiście. Ostatnia opcja okazuje się być jednak najlepszym rozwiązaniem. Wręczanie zaproszeń ślubnych jest przecież tradycją i nie wypada zapraszać na tak ważną uroczystość wyłącznie za pomocą telefonu czy poczty elektronicznej. Tym bardziej, że obecnie mamy do dyspozycji szereg przeróżnych zaproszeń, gdzie jedno jest piękniejsze od drugiego. Takie zaproszenie stanowi również swego rodzaju pamiątkę. Gdy wybierzemy już odpowiednie zaproszenia, pojawia się pytanie, jak i kiedy je w ogóle dostarczyć do bliskich i znajomych? Należy pamiętać o tym, że konieczne jest zrobienie tego z wyprzedzeniem, gdyż zaproszeni goście także muszą mieć odpowiednią ilość czasu na przygotowanie się do tak ważnej uroczystości.


Kiedy najlepiej jest wysłać zaproszenia na ślub?

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka. Wymagają one oczywiście wielu przygotowań, a wszystko to wymaga czasu i nakładów finansowych. Żeby w ogóle można było mówić o organizacji takiego przedsięwzięcia, należy poczynić szereg przygotowań. Wśród nich znajdują się oczywiście wybór zaproszeń i dostarczenie ich do konkretnych osób. Zaproszenia na ślub trzeba też wypisać, co również zajmuje niemało czasu, można też zdecydować się na zaproszenia z personalizacją gości, czyli wydrukiem imion i nazwisk gości. Bardzo ważną kwestią jest to, aby zaproszenia ślubne wysłać ze sporym wyprzedzeniem, szczególnie jeśli uroczystość ma mieć miejsce podczas wakacji. Para Młoda powinna zadbać o to, aby zaproszenia dotarły do bliskich i znajomych jak najwcześniej, gdyż każdy ma przecież jakieś plany urlopowe. Wysyłanie zaproszeń na ostatnią chwilę może doprowadzić do tego, że goście staną przed dylematem pójścia na ślub a wyjazdem np. na zarezerwowany już lot na wakacie za granicą. W zaproszeniach musi znaleźć się zatem konkretny termin i godzina. Zaleca się wysłać zaproszenia na ślub co najmniej na trzy miesiące przed planowaną datą uroczystości.


Jak wręczyć zaproszenie ślubne?

Gdy mamy już wydrukowane zaproszenia ślubne, konieczne jest dostarczenie ich do gości. Można to zrobić na dwa sposoby. Najlepiej jest wręczyć zaproszenia osobiście, co jest najbardziej eleganckim rozwiązaniem. Zapraszane osoby czują się wówczas bardziej docenione, a Para Młoda ma okazję do tego, aby przykładowo podkreślić ważność ich obecności na ślubie. Nie zawsze oczywiście jest to możliwe. Czasami Para Młoda nie jest w stanie spotkać się osobiście z każdym zaproszonym gościem i porozmawiać z nim osobno. Ma to miejsce szczególnie w przypadku dużych wesel, czyli z dużą liczbą zaproszonych osób. Podobnie zresztą jest w przypadku zapraszania gości mieszkających w różnych częściach Polski czy też nawet znajdujących się za granicą. W takich przypadkach nie ma możliwości odwiedzenia ich i wręczenia zaproszeń osobiście, pozostaje wysłać zaproszenia pocztą. Zasada jest taka, aby członkom najbliższej rodziny, świadkom i najlepszym przyjaciołom przekazać zaproszenia osobiście.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]