[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

5 sposobów na urozmaicenie przyjęcia weselnego


Ślub i wesele to nieodłączna i wielowiekowa tradycja towarzysząca zawarciu związku małżeńskiego. Jednak czy coś, co jest tradycją, musi równocześnie być czymś konwencjonalnym i przewidywalnym? Oczywiście, że nie! I za chwilę poznacie 5 najciekawszych sposobów na urozmaicenie przyjęcia weselnego.

Za sprawą zaledwie kilku atrakcji możemy sprawić, żeby ten tak bardzo wyjątkowy dla nas dzień, był równie wyjątkowy dla naszych gości. I żeby nasze przyjęcie weselne nie było tylko jednym z wielu, ale należało do tych przyjęć, które trwale zapisują się w pamięci wszystkich uczestników.

Oto nasze propozycje na 5 niezapomnianych atrakcji weselnych.


1. Upominki dla gości

Upominki dla gości weselnych nie są jakąś totalną nowością, ponieważ funkcjonują u nas już od jakiegoś czasu. Jednak nie jest to atrakcja spotykana zawsze. Z reguły są to jakieś łakocie, które można zapakować w niezwykle eleganckie i stylowe pudełeczka z podziękowaniem dla gości weselnych. Takie drobne upominki rozdawane są gościom składającym życzenia lub są układane obok talerzyka każdego gościa.

Z upominków dla gości można uczynić coś wyjątkowego. Warto w tym celu przygotować dla każdego gościa indywidualny, drobny podarunek lub dołączyć do każdego podarunku spersonalizowaną wiadomość zapisaną na eleganckiej karteczce. Z pewnością każdy z gości poczuje się wyróżniony, a może nawet wzruszony takim nieco osobistym upominkiem od Państwa Młodych.


2. Balony, czyli zaplatanie korony i zabawy weselne

Jedną z piękniejszych i bardzo romantycznych tradycji jest dekorowanie bramy wjazdowej do domu Panny Młodej i Pana Młodego koroną z balonów, wstążek i iglastych gałązek.

Zwyczaj ten nie jest wszędzie znany i praktykowany. A powinien być, ponieważ nie dość, że tak pięknie udekorowana koroną brama wygląda naprawdę efektownie, to na dodatek samo jej robienie, jest świetną zabawą.

Koronę robi się zazwyczaj dzień lub dwa dni przed ślubem, a przy jej tworzeniu uczestniczą Państwo Młodzi i zaproszeni na wesele goście, którzy są ich rówieśnikami lub dobrymi znajomymi. Jest to doskonały sposób na wcześniejsze zapoznanie ze sobą gości, którzy nie znali się do tej pory. Neutralny grunt i brak pompy weselnej pozwala nawiązać bardziej towarzyskie relacje, co zaowocuje lepszą zabawą na weselu.

Balony to także niedrogi, aczkolwiek bardzo atrakcyjny sposób na urozmaicenie weselnej zabawy. Oczepiny i weselne konkursy nie mają racji bytu bez balonowego arsenału. Taniec z balonami czy zbijanie balonów albo rady ukryte w balonach i losowane przez Państwo młodych to niezwykle ciekawe i fajne gry weselne, które przełamują lody i wprawiają w doskonały nastrój wszystkich gości weselnych.


3. Fotobudka

Śmiech i dobra zabawa to podstawa każdego wesela. Jakby nie było, wesele i radość idą ze sobą w parze. Jedną z ciekawszych i cieszących się rosnącą popularnością form uatrakcyjnienia przyjęcia weselnego są fotobudki.

Ten rodzaj atrakcji niesie ze sobą wspaniałe możliwości, których efekty zostaną na zawsze uwiecznione na fotografii. Zdjęcia ze śmiesznymi akcesoriami lub w śmiesznych pozach mogą być wspaniałą pamiątką dla wszystkich gości weselnych.


4. Księga gości weselnych

Księga gości z życzeniami dla Młodej Pary albo z radami na udane pożycie małżeńskie to coraz częściej spotykany element przyjęcia ślubnego. Każdy z gości wpisujący się do księgi może podzielić się z Młodą Parą swoimi spontanicznymi życzeniami i dobrymi radami.

Taka pamiątka może być nie tylko wzruszająca, ale także zabawna w przypadku wpisów czynionych w późniejszych godzinach wesela.


5. Historia miłosna made by Młoda Para – krótki film

Ślub to najszczęśliwsze zakończenie historii miłosnej, można powiedzieć, że zakończenie wręcz filmowe. Dlatego też, jeśli Młoda Para ma jakieś wyjątkowe zdjęcia czy filmiki obrazujące rozwój ich związku, to warto zmontować z nich ciekawy, krótki film, który na pewno będzie nie lada atrakcją.

Filmik utrzymany w śmiesznej konwencji może być pomocny w przełamaniu lodów pomiędzy nieznającymi się uczestnikami wesela, którzy będą mogli komentować między sobą co śmieszniejsze jego fragmenty.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]