[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Format
Kolor
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Złote winietki na stół weselny

Najwięcej rozmów toczy się przy stole. Z winietkami rozmowy te nigdy nie zgasną. Potoczą się przez cały wieczór, zalewając salę śmiechem, dyskusjami i żartami. Upięknią wieczór, który zapadnie w pamięć na długie lata, malując go muśnięciem złota, elegancją, która zachwyca i przyozdobią wesele, czyniąc z niego wydarzenie na miarę bajkowego.

Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz produkty, których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie! Pełna paleta

Aktywne filtry: Kolor: Złoty

Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz więcej produktów, w których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie!

Najlepsze wesele zaczyna się przy stole

Przygotowanie miejsc dla gości i odpowiednie przystrojenie weselnego stołu to nie lada wyzwanie. Sposobem na uniknięcie niezręcznych sytuacji towarzyskich jest usadzenie obok siebie osób, które już się znają. Nie zawsze jest to takie proste. Winietki ściągają z Twoich ramion ten problem. Siedzące obok siebie osoby będą mogły się szybko zapoznać i w razie zapomnienia imienia swojego towarzysza wystarczy, że zerkną na umieszczoną koło niego winietkę. Pozwala to zapobiec skrępowaniu i naturalnym obawom, że popełni się jakąś towarzyską gafę.

Ponadto każdy z gości poczuje się wyróżniony i szczególny, posiadając przydzielone mu miejsce. Winietki stworzą przyjazną, prywatną przestrzeń, w której każdy poczuje się swobodnie. Jednym z większych problemów przy stole jest zapominanie o tym, gdzie dokładnie się siedziało. Zwłaszcza dotyczy to większych wesel, gdzie jest kilka stołów i są one duże. Na szczęście, dzięki winietkom szybko można się odnaleźć. Nikt nikogo nie podsiądzie, unikając tym samym kolejnej niezręcznej wtopy. Jak widzisz - winietka to niezbędnik na Twoim weselnym stole, by stworzyć idealną atmosferę.

Piękno złotem malowane

Dbamy o to, by każda winietka była szczególna i wyróżniła Twoje wesele na tle wszystkich innych. Bogaty wybór posiadanych przez nas projektów pozwoli ci dopasować ją do każdego stylu, zaczynając od nowoczesnego, przechodząc przez vintage a na klasycznym kończąc. By komponowały się ze złotymi dodatkami i zdobieniami, dobieramy papier o szczególnym ubarwieniu i strukturze. Jest on wytrzymały, dzięki czemu idealnie trzyma się na stole.

Złoto, jako kolor, jest barwą splendoru. Wprowadza eksluzywność na stół oraz ciepło dzięki specyfice odcienia, który dobieramy. Dobrze pasuje z ciepłymi barwami, te zimniejsze podkreślą przyjemną barwę złota, wyciągając z niego naturalne ciepło, dzięki któremu nabierze ono swojej naturalnej wartości. Do winietek dobieramy specjalną czcionkę. Spełnia ona swoje ozdobne funkcje i jednocześnie jest wyraźna oraz czytelna.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]