[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Kolor
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Brązowe winietki ślubne

Najważniejszy dzień w życiu – bez wątpienia takim mianem określa się właśnie wesele. Każda para młoda pragnie, by ten dzień był dla niej wyjątkowy i niepowtarzalny! Aby jednak mogło tak się stać, całość musi zostać odpowiednio zorganizowana. Tylko dzięki dobremu rozplanowaniu, całość przedsięwzięcia okaże się taka, jak z naszych marzeń. A zaplanować trzeba wszystko - począwszy od daty, poprzez salę, na liście gości kończąc!
Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz produkty, których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie!
Pełna paleta

Aktywne filtry: Kolor: Brązowy

Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz więcej produktów, w których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie!

Dobrze zorganizowane wesele

Ile par młodych, tyle wesel. Każda para młoda jest wyjątkowa, dlatego też każda uroczystość jest jedyna w swoim rodzaju. Niektórzy lubią mieć modne wesela, z odpowiednim motywem, inni z kolei stawiają na klasykę i prostą elegancję. Tym drugim z pewnością spodobają się brązowe winietki ślubne, które postawione na weselnym stole będą informować gości o ich miejscach. Brąz to bardzo szykowny kolor, który jest utożsamiany z elegancją na równi z kolorem białym, czarnym czy granatowym. Idealnie sprawdzi się więc na klasycznych weselach.

Proponowane przez nasz sklep brązowe winietki ślubne idealnie będą dopełniać resztę dodatków, które znajdować się będą na weselnej sali i na weselnym stole. Nasze produkty są wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Oprócz papieru, w produkcji naszych winietek używamy także wstążeczek, a nawet cyrkonii lub pereł. U nas z pewnością każda Para Młoda znajdzie coś dla siebie, na swoje wesele.

Po co mieć winietki na weselu?

Winietki to bez wątpienia piękny i szykowny dodatek, który świetnie będzie prezentował się na weselnym stole. Niemniej jednak brązowe winietki ślubne oraz winietki w innych kolorach, mają przede wszystkim za zadanie informować gości o tym, gdzie przy stole znajduje się ich miejsce. Taka winietka to także pokazanie gościom, że o nich pamiętamy. Na winietkach, piękną czcionką napisane jest imię i nazwisko takiej osoby, dzięki czemu z pewnością poczuje się ona wyjątkowo!

Ważne jest to, aby zadbać o samopoczucie gości na ślubie, bo to przede wszystkim oni tworzą weselną atmosferę. A można to zrobić nawet tak niewielkim kosztem, jak pięknymi winietkami ślubnymi z napisanymi imionami - tyle wystarczy, by wywołać uśmiech!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]