[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Format
Kolor
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Zaproszenia ślubne miętowe

Zaprojektowanie i wykonanie zaproszeń ślubnych nie jest wcale tak łatwym zadaniem, jakby mogło się niektórym wydawać. Rzeczą wiadomą i oczywistą jest fakt, że ten dzień dla każdego z Państwa Młodych jest szczególny i wyjątkowy, a zaproszenia ślubne są jednym z elementów przygotowań do tego dnia, który ma być magiczny, wyjątkowy i niezapomniany do końca życia. Im lepszy wybór, tym większe zadowolenie. Warto więc przysiąść nad tym zadaniem nieco dłużej i wybrać dla siebie odpowiednie z możliwych modele zaproszeń na tę jedną z najważniejszych w życiu uroczystość.
Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz produkty, których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie! Pełna paleta

Aktywne filtry: Kolor: Miętowy


Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz więcej produktów, w których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie!

Duży wybór zaproszeń ślubnych miętowych

W ofercie naszych produktów mamy dla Państwa niezwykle ciekawą listę zaproszeń, które, mamy nadzieję, w doskonały sposób podkreślą wyjątkowość tej ważnej dla Was chwili. Pełne eleganckiego wyglądu, niezwykle oryginalne, estetycznie wykonane, a do tego tak zaprojektowane, by w czytelny dla gości sposób przedstawić im najważniejsze informacje dotyczące dnia i miejsca, w jakim ma odbyć się ślub, a potem i wesele.

Z naszą firmą mogą Państwo otrzymać najwyższej jakości zaproszenia ślubne miętowe, które dzięki swojej oryginalności i niepowtarzalności na pewno okażą się idealnymi modelami. Niech każdy element wśród rozsypanych puzzli utworzy piękny obraz, który będzie kompletną i doskonałą całością

Jeśli miętowe dodatki na ślubie, to zaproszenie ślubne obowiązkowo z miętą

Każda Para Młoda, która przygotowuje się do najważniejszego dnia w życiu, pragnie, by całość wyglądała perfekcyjnie pod każdym względem i w każdym niemal szczególe. Na pewno zaproszenia ślubne to jeden z tych elementów, które odgrywają bardzo ważną rolę, bo w końcu są one wręczane najważniejszym osobom na tym ślubie - czyli gościom, ukochanym i najbliższym osobom dla Pary Młodej.

Jeśli chcecie postawić na miętowe wykończenia i dodatki, to bez wątpienia i sama kwestia zaproszeń powinna być wybrana w takim właśnie stylu. Tylko wtedy bowiem dbamy o najmniejsze szczegóły i staramy się zatroszczyć o jak najlepszą scenerię dla tego wyjątkowego dnia. Mamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a oferowane miętowe zaproszenia ślubne będą idealną propozycją, dzięki której z przyjemnością będziecie wręczać je najbliższym. Do każdego zaproszenia koperta w komplecie. Dzięki nam wybór zaproszeń jest nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim czystą przyjemnością.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]