[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

Filtruj według

Format
Kolor
Motyw kwiatowy
Styl
Wykończenie papieru
Zdobienie

Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%
od 1200 zł - 10%
od 1500 zł - 15%

Rabaty i promocje nie sumują się

Przez PayU zapłacisz Blikiem


Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych


Zaproszenia ślubne łososiowe

Specjalnie z myślą o narzeczonych chcących na zawsze połączyć się węzłem małżeńskim powstał nasz sklep, który ma do zaoferowania najwyższej jakości zaproszenia ślubne dostępne w wielu bardzo ciekawych, oryginalnych i pomysłowych wariantach. Jesteśmy przekonani o tym, że z naszą ofertą wszyscy, nawet najbardziej wymagający klienci na pewno znajdą idealne produkty właśnie dla siebie. Jedną z propozycji, którą możemy polecić z czystą przyjemnością, są zaproszenia ślubne łososiowe, które samym już wyglądem zachęcają do tego, by właśnie ten kolor być dominującym podczas ceremonii zaślubin i samego wesela.

Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz produkty, których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie!
Pełna paleta

Aktywne filtry: Kolor: Łososiowy

Paleta dostępnych kolorów

W tej kategorii znajdziesz więcej produktów, w których kolor wstążki możesz dobrać samodzielnie!

Kolor łososiowy tłem dla Waszego ślubu i wesela

Postaw na piękne kwiaty w kolorze łososiowym, wybierz wstążkę w sukience ślubnej w tej barwie, dobierz idealne zaproszenia ślubne łososiowe. Kolor ten jest niezwykle modny, jeśli w grę wchodzi ta jakże szczególna dla przyszłych Państwa Młodych uroczystość. Wyraziście, ale zarazem bardzo subtelnie, eleganckie i z klasą, a więc takie właśnie, jak powinien wyglądać cały ten jedyny dzień.

W naszej ofercie mamy dla Państwa Młodych wiele wartych uwagi propozycji, w tym zaproszenia ze wstążką, z pięknymi kwiatami, z paskami. Zaproszenia bardziej klasyczne i zaproszenia nieco bardziej oryginalne. Wszystko dobrane tak, by wszyscy klienci mogli znaleźć właśnie dla siebie idealne modele zaproszeń ślubnych. A czy Wy macie już wybrany swój idealny projekt? Mamy nadzieję, iż ta oferta to zagwarantuje!

Wybór odpowiedniego opakowania i stosownego wnętrza

Przy wyborze zaproszeń ślubnych, byśmy mogli w pełni być zadowoleni z dokonanego wyboru, wpływ na to ma wiele czynników. Stawiając na zaproszenia ślubne łososiowe, można otrzymać niezwykle pięknie prezentujące się modele, które swoim wyglądem potrafią powalić na kolana, ale jednocześnie takie, które cechuje najwyższa jakość papieru gwarantująca solidność i wytrzymałość oraz odpowiednie wnętrze, które obok estetyki stanowi bardzo ważny element.

Zaproszenia ślubne tworzone są bowiem po to, by poinformować gości o dniu i godzinie ślubu oraz o adresie samego przyjęcia. Ważne jest więc to, abyśmy dobierając zaproszenia, zwrócili uwagę na samo wnętrze, a więc na wielkość i rozmieszczenie czcionki, na zawarty w środku tekst, na czytelny przekaz. W zaproszeniach każdy najmniejszy nawet szczegół ma niebywale duże znaczenie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.

[ zamknij ]